Obchodní podmínky

STYX - Underwear s. r. o. provozovatel tohoto eshopu, je nejen prodejcem, ale i výrobcem trenýrek STYX. Garantujeme tedy všechno zboží skladem.

Nákupní řád:

 1. Všechny Vámi podané objednávky jsou brány jako závazné.

 2. Podáním objednávky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a nákupním i reklamačním řádem.

 3. Všechny specifikace dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA.

 4. Všechny ceny dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA.

 5. Veškeré případné dotazy prosím posílejte na shop@styx-underwear.cz ( bude Vám odpovězeno nejpozději následující pracovní den ).

 6. Zboží zakoupené na eshopu www.styx-underwear.cz které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na Váš účet ponížena o poštovné.

 7. Zboží zakoupené na eshopu www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné.

 8. Dárky, slevy a akční nabídky nelze kombinovat ani sčítat.

 9. Uplatnění vzájemně zaviněných škod se řídí Obchodním Zákoníkem ČR a jsou oboustranně právně vymahatelné. Firmou STYX - Underwear s. r. o. je za účelem vymáhání pohledávek zplnomocněna třetí právnická osoba, která si k vymáhané částce účtuje náklady na vymáhání.

Reklamační řád:

 1. Kupující je povinen si dodané zboží ihned zkontrolovat a bez zbytečného odkladu o případných závadách informovat prodávajícího a to písemnou formou na adresu shop@styx-underwear.cz nebo poštou na adresu STYX - Underwear s. r. o., Příčná 10, 11000 Praha 1.

 2. V písemném oznámení kupující uvede a popíše zjištěné závady.

 3. Reklamované zboží kupující po dohodě s prodávajícím zašle zpět se všemi doklady o koupi a zaplacení na adresu STYX - Underwear s. r. o., Příčná 10, 11000 Praha 1.

 4. Prodávající se zavazuje informovat kupujícího bez zbytečného odkladu ( nejpozději do 3 dnů od obdržení reklamace ) o stavu vyřízení.

 5. Pokud by závada byla způsobena prodávajícím, kupujícímu zboží v odpovídající kvalitě obratem dodá na své náklady, případně vrátí peníze za zboží v nejkratší možné době na jeho účet.

 6. Zboží zakoupené na eshopu www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na účet kupujícího a bude ponížena o poštovné.

 7. Zboží zakoupené na eshopu www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné.

 8. Záruka na zboží a ostatní zde nezmíněné se řídí Obchodním Zákoníkem ČR.

 9. V případě nesouhlasu spotřebitele s vyřízením reklamace, je možné se obrátit na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)

  Při české obchodní inspekci : Štěpánská 15, Praha 2. www.COI.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti STYX-UNDERWEAR, s.r.o. , se sídlem v Praze 1, Příčná 1955/10, 110 00. IČ:27230988, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze., oddíl C, vložka 106247 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, email, telefonní číslo. Ostatní údaje jsou nepovinné.Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem využívání výhod souvisejících s registrací. Tyto údaje budou Správcem zpracovány na dobu trvání registrace. Pokud dojde k ukončení registrace, budou data uchovány na nezbytně dlouhou dobu pro vypořádání vztahů, nejdéle však 60 dnů.

 2. Svůj výše uvedený souhlas můžete kdykoliv odvolat po přihlášení do uživatelského účtu a stisknutím "Odeslat žádost" o vymazání účtu nebo emailem na jiri.cermak@styx-underwear.cz

 3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

 • poskytovatelé IT služeb
 • externí dopravci (PPL, DPD, Česká pošta apod.)
 • poskytovatelé online platebních řešení
 1. Společnost nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám.

 2. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 • vzít souhlas kdykoliv zpět,
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
 • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Buď s náma Styx

sleduj trendy a slevy