Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

Hledáte kvalitní bavlněné povlečení, ve kterém se vám bude s lehkostí usínat a ráno se bude těžko opouštět? Pak je české povlečení Styx tou pravou volbou. Je ušito z bavlněného saténu, který je 100% přírodní, měkký a prodyšný, což vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek. A to nejlepší na konec – zapínání je na zip, takže vám ušetří nervy běhe...

Hledáte kvalitní bavlněné povlečení, ve kterém se vám bude s lehkostí usínat a ráno se bude těžko opouštět? Pak je české povlečení Styx tou pravou volbou. Je ušito z bavlněného saténu, který je 100% přírodní, měkký a prodyšný, což vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek. A to nejlepší na konec – zapínání je na zip, takže vám ušetří nervy během převlékání.

Kvalitní prádlo pro kvalitní spánek

Někomu k vydatnému spánku stačí kvalitní matrace a designové povlečení, zatímco jiní nedají dopustit na pohodlné trenky, pyžamo, nebo dokonce župan. Ať už spíte v čemkoliv, důležité je, abyste se během spánku cítili pohodlně, příliš se nepotili a nic vás netlačilo. Noční úbor by měl být ušitý tak, aby nikde neměl nic navíc. Zbytečný je velký počet kapes, ozdobné knoflíky i další designové prvky, které vás mohou při spánku omezovat. Pozor si dejte také na ponožky, které by vás v žádném případě neměly škrtit.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 5 z 5 položek
1 – 5 z 5 položek
100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 004 recenzí