Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

Proč je toto české spodní prádlo nejprodávanější? Protože v sobě snoubí cool design a nejpříjemnější materiály v nejpohodlnějších střizích. Některé kousky vám doručíme zdarma. Trenky, boxerky, ponožky, ale také třeba dámské podprsenky nejen dobře vypadají, ale také se příjemně nosí. V tomto nejvíce prodávaném spodním prádle se můžete stavět třeb...

Proč je toto české spodní prádlo nejprodávanější? Protože v sobě snoubí cool design a nejpříjemnější materiály v nejpohodlnějších střizích. Některé kousky vám doručíme zdarma. Trenky, boxerky, ponožky, ale také třeba dámské podprsenky nejen dobře vypadají, ale také se příjemně nosí. V tomto nejvíce prodávaném spodním prádle se můžete stavět třeba na hlavu, potit ve fitku nebo se večer povalovat u televize. V jakékoliv situaci vám poskytne maximální pohodlí, protože je jako vaše druhá kůže. Tyto bestsellery pořídíte i v lákavých akcích.

Nejoblíbenější české spodní prádlo

Nejprodávanější ponožky, trenky a boxerky jsou u mužů oblíbené zejména kvůli materiálu a střihu. V „umělinách“ se pokožka potí a je podrážděná. Proto nejen nejprodávanější spodní prádlo pro muže šijeme zejména z přírodních materiálů. Trenky a boxerky vyrábíme z bavlny, která pokožku nedráždí a nechá ji dýchat. Pasu kraluje pohodlná široká guma. Netlačí, ale udrží spodní prádlo na svém místě. Vzhledem k tomu, že je bavlna maximálně prodyšná a skvěle saje pot, jsou bavlněné boxerky jako dělané na sportování. A co když si chcete užívat luxusu? Oblečte saténové trenky, které vás dostanou svou jemností. Chcete si pořídit kvalitní spodní prádlo a přitom nevyplenit účet? Mrkněte na zvýhodněná balení.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 30 z 100 položek
na stránku
1 – 30 z 100 položek
100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 004 recenzí