Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

O pohodlí během spánku už si nemusíte nechat jen zdát. Pořiďte si kvalitní a skvěle padnoucí pyžamo pro muže, které je ušito z příjemného bavlněného saténu. Jedná se o 100% přírodní materiál, který je velmi měkký a prodyšný, což vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek. Na své si u nás přijde každý – v naší nabídce najdete nejen kompletní páns...

O pohodlí během spánku už si nemusíte nechat jen zdát. Pořiďte si kvalitní a skvěle padnoucí pyžamo pro muže, které je ušito z příjemného bavlněného saténu. Jedná se o 100% přírodní materiál, který je velmi měkký a prodyšný, což vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek. Na své si u nás přijde každý – v naší nabídce najdete nejen kompletní pánská pyžama, ale také pánské kalhoty na spaní, spací trenky a kraťasy.

Pro spánek jako v bavlnce

Při výběru nového pyžama myslete na to, aby bylo volnější a vyrobené z kvalitního materiálu. Sázkou na jistotu je bavlna, bavlněný satén nebo bambusové vlákno – přírodní textilie, které nechávají pokožku volně dýchat. Preferujte noční úbor, který nemá zbytečně velký počet kapes, ozdobné knoflíky a další designové prvky, které by vás během spánku mohly omezovat. Pokud vám pyžamo připadá příliš svazující, vyměňte ho za pánské trenky na spaní a volnější tričko nebo noční košili pro muže. Chodíte spát v ponožkách? Ujistěte se, že vás neškrtí!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 30 z 32 položek
na stránku
1 – 30 z 32 položek
100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 010 recenzí