120 dní na výměnu a vrácení zdarma
100 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Doprava zdarma
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %

Velkoobchodní spolupráce

Produkty zasíláme feedem včetne skladové dostupnosti a partner si může u nás ručně udělat eshopovou objednávku a my ji následně budeme odesílat.

Produkty zasílám feedem, kde se automaticky updatují počty kusů a produktů. Objednávky importujeme přes .api napojení dle požadavků partnera a následně odesíláme.

Komunikaci skrze EDI, zalistování produktů pomocí .csv/.xls apod., update počtů kusů a produktů pomocí feedu nebo .api a následný import objednávek přes .api. Vše přizpůsobené požadavkům partnera.

Objednávky jsme schopni posílat přímo konečnému zákazníkovi dle zadání partnera nebo případně na sklad partnera.

 

Napište nebo nám zavolejte a na všem se domluvíme.

e-mail: jiri.cermak@styx-underwear.cz

telefon: +420 603 176 860

Jsme Styx

Jsme český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 100 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si parádní české spodní prádlo za rozumné ceny. Pánské trenky, boxerky, dámské trenýrky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne, ale trenýrky, ty nám prostě jdou. Kompletní výroba spodního prádla Styx je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí a to až do 5 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví.


100% hodnocení
9 recenzí

100% hodnocení
856 recenzí