Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

Napsali o nás

Forme.cz, 16. října 2021

Sedm velkých omylů v dámském spodním prádle odhaleno

Nákupu spodního prádlo se řada lidí obává. Výběr značky, materiálu, velikosti a snesitelné ceny…. řada faktorů, které mohou volbu prádla komplikovat. Navíc je zkoušení prádla, ať už v kabince obchodu nebo doma, velmi nekompromisní, a odhaluje i nepříjemnou pravdu ohledně naší postavy. K celému tomuto procesu koluje řada velkých omylů, které často výběr prádla ještě zbytečně komplikují.FASHION, 20. srpna 2021

Tajemství kolem pánského spodního prádla odhaleno

Průměrné stáří pánského spodního prádla jsou 4 roky, trenky muži nosí i týden, než je vyperou, čisté prádlo pak nosí především, když by mohlo dojít na sex, vyplývá z britského průzkumu.Seznamzpravy,.cz, 5. srpna 2021

Češi odmítají, co na Západě jede. Nejvíc na tom vydělal výrobce trenýrek

„Nosíme trenýrky nejvíc v Evropě, ba na celém světě,“ říká Adam Rožánek, obchodní ředitel firmy Styx, která poprvé utržila přes sto milionů. Češi častěji než na Západě odmítají slipy, vybavují si totiž bílé slipy z dob socialismu.

FORBES, 28. května 2021

Vytáhli z popela značku STYX, teď dělá Trenýrkárně třetinu stamilionového obratu

I na prodeji spodního prádla se v Česku dají vydělat miliony. A ještě líp se dá vydělávat na tom, když spodní prádlo vyrobíte a na vlastním e-shopu ho nabídnete zákazníkům. To ale v příběhu e-shopu Trenýrkána.cz předbíháme.

Bridge ecommerce magazín, 11. duben 2022

Trenýrkárna a Styx pomáhají šít „neprůstřelné vesty“ pro Ukrajinu

Každý týden vám přinášíme jednu novinku v souvislosti se situací na Ukrajině. Tento týden je o spolupráci značek Styx a Trenýrkárna.cz. Článek přinesl M-journal.   Obvykle vyrábějí trenýrky, ale v současné situaci se značka Styx a e-shop Trenýrkárna.cz spojily s dílnou EMES Márie Šmakové, aby ušily neprůstřelné vesty, které posílají na Ukrajinu. Na jejich výrobu můžete přispět prostřednictvím sbírky na Donio.cz.

100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 004 recenzí