120 dní na výměnu a vrácení zdarma
100 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva až 64 % na multipacky
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava zdarma nad 999 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Tanga patří mezi základní druhy spodního prádla, které si najde místo v prádelníku většiny žen. Dámská tanga své uplatnění najdou především pod těsným oblečením, pod kterým by se klasické kalhotky nevzhledně rýsovaly. Existují také sportovní tanga pro ženy, které dámám poskytují volnost pohybu a minimalizují nepohodlí. Tanga se obvykle vyrábí ze...

Tanga patří mezi základní druhy spodního prádla, které si najde místo v prádelníku většiny žen. Dámská tanga své uplatnění najdou především pod těsným oblečením, pod kterým by se klasické kalhotky nevzhledně rýsovaly. Existují také sportovní tanga pro ženy, které dámám poskytují volnost pohybu a minimalizují nepohodlí. Tanga se obvykle vyrábí ze syntetických materiálů, ale pro celodenní nošení se doporučují bavlněná tanga.

Když chcete spodní prádlo vyrobené v Česku

Pokud hledáte podprsenky a tanga, která se šijí v České republice, neměla by vaší pozornosti uniknout značka Styx. Dámské spodní prádlo Styx se šije z příjemných přírodních materiálů, díky kterým perfektně padne jakékoliv postavě. Spodní prádlo je vyrobeno v České republice. Oblíbené je nejen pro komfort, který při nošení nabízí, ale také pro svůj hravý design. V nabídce Styx najdete i populární barevná tanga pro ženy.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 12 z 12 položek
1 – 12 z 12 položek

100% hodnocení
10 recenzí

100% hodnocení
970 recenzí