Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

Doprava a platby

Doba dodání je 1-2 dny od objednání:

 • Objednávky vytvořené v pracovní den do 13:00 expedujeme v drtivé většině ještě týž den
 • V případě platby bankovním převodem je potřeba počítat se zdržením, objednávku odesíláme ihned po připsání platby na náš účet
 • uvedené ceny jsou včetně DPH

Volba způsobu přepravy v ČR

 1. Osobní odběr Praha 9, Sokolovská 971/193....................................ZDARMA (Prodejna Trenyrkarna.cz)
 2. Osobní odběr, Pikito, Praha-Štěrboholy,  Kutnohorská 532...............29Kč (ZDARMA nad 1399Kč)
 3. Balíkovna....................................................................................59 Kč (ZDARMA nad 1399Kč)
 4. GLS...........................................................................................89 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 5. Česká pošta...............................................................................89 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 6. Zásilkovna..................................................................................69 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 7. Zásilkovna - doručení domů..........................................................79 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 8. Zásilkovna - doručení do auta.......................................................79 Kč (ZDARMA nad 999 Kč)
 9. PPL - výdejní místo.....................................................................ZDARMA
 10. PPL - doručení domů..................................................................89 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 11. DPD - výdejní místo....................................................................59 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)
 12. DPD - doručení domů.................................................................89 Kč (ZDARMA nad 1499Kč)

Volba způsobu platby v ČR:

 1. Hotově................................................................. 0 Kč
 2. Platba kartou při osobním odběru............................0 Kč
 3. Twisto...................................................................0 Kč
 4. Platba kartou online...............................................0 Kč
 5. Google Pay...........................................................0 Kč
 6. Apple Pay.............................................................0 Kč
 7. Bankovní převod....................................................0 Kč
 8. Dobírka................................................................29 Kč

Dodatečné informace ohledně způsobu přepravy:

- u České pošty lze platit (pokud zvolíte dobírku) hotově i platební kartou*
*Platba kartou zatím funguje pouze ve větších městech a je tedy možné, že ne vždy bude možné platbu kartou využít.
- zasíláme Balíkem Do ruky (viz https://www.postovnibaliky.cz/balik-do-ruky/)
- další možnost je Balíkovna (viz https://www.postovnibaliky.cz/balik-do-balikovny/)
- v den, kdy si česká pošta převezme balíček, dorazí Vám ve večerních hodinách e-mail, ve kterém naleznete číslo balíčku, adresu doručení, předběžný den a čas doručení, odkaz na změnu doručení online a možnost sledování zásilky
- v den doručení obdržíte sms a e-mail od přepravce
v sms naleznete následující informace: Přesné časové rozmezí, kdy bude balíček doručován, číslo balíčku a adresu, na kterou bude balíček doručován
V e-mailu naleznete podrobnější informace a to konkrétně: přesné časové rozpětí doručování balíčku (většinou 8-14h), číslo balíčku, odkaz na změnu doručení online a možnost sledování zásilky.
- balík Vám doručí na uvedenou adresu, pokud Vás na ní nezastihnou, uloží jej na Vaší poště
- na poště je Balík Do Ruky uložen 7 dní, pokud nestihnete balík vyzvednout, můžete si na poštu zavolat a bezplatně Vám balík uloží dalších 7 dní (vždy se jedná o kalendářní dny), nebo zažádat o opakované doručení na Vaši adresu. Vše lze také vyřídit online ZDE: https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/UvodniStrankaPokracovat.action
- pokud si objednávku nevyzvednete, vrací se zpět k nám
- telefonní kontakt na Zákaznickou linku České pošty je 800 104 410, další kontakty naleznete ZDE (www.ceskaposta.cz)

- u přepravní společnosti GLS je možné dobírku zaplatit hotově i platební kartou.
-jakmile si balíček převezme dopravce, obdržíte sms a e-mail. V e-mailu naleznete číslo balíčku, hodnotu dobírky, adresu doručení a předběžný den a čas doručení. V sms naleznete pouze číslo balíčku a hodnotu dobírky
- V den doručení obdržíte opět sms a e-mail od přepravce, kde již naleznete přesné časové rozmezí pro doručování balíčku (časové rozmezí je 3 hodiny).
- Dále také obdržíte kontakt na kurýra, který Vám bude balíček doručovat, a kterého můžete v případě dotazů kontaktovat. Opět si můžete v e-mailu zkontrolovat adresu doručení a hodnotu dobírky.
- V e-mailu také naleznete odkaz na sledování Vaší zásilky.
- před doručením Vás kontaktují a snaží se Vám zásilku doručit
- pokud Vás nezastihnou napoprvé, snaží se Vám dovolat a domluvit si druhý popř. třetí termín
- pokud Vás nezastihnou ani v jednom ze tří termínů, uloží balík ve svém skladě na 5 pracovních dnů a poté nám jej posílají zpět
- v případě nutnosti (například odjezd na dovolenou), je možné balík nechat uložit ve skladě GLS a nechat si jej doručit například další týden (maximální možná doba uložení je 10 dnů). Tuhle možnost GLS umožňuje pouze v létě kvůli možné dovolené a to přesně od 21. června do 22. září. Rovněž si můžete nechat po domluvě s GLS změnit doručovací adresu. Pokud se rozhodnete změnit doručovací adresu, zásilka je doručována automaticky až následující den
- telefonní kontakt na Zákaznický servis GLS je +420 567 771 111 další kontakty naleznete ZDE

- Zásilkovna.cz je firma, jež provozuje výdejní místa po celé republice, kde je možné si objednávku vyzvednout
- výdejní místa najdete ZDE nebo na www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete
- při dobírce máte možnost platit hotově, případně platební kartou (platební kartou lze platit pouze na vybraných pobočkách – Má-li tuto možnost právě vámi zvolená Zásilkovna zjistíte zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky po rozkliknutí detailu vámi vybraného výdejního místa)
- jakmile Zásilkovna obdrží data k odesílání zásilky, dorazí Vám e-mail, který Vás informuje, že dopravce čeká na předání balíčku od obchodu a následně jej bude doručovat na určité výdejní místo, které si v e-mailu můžete zkontrolovat. V e-mailu také naleznete odkaz na sledování zásilky
- V den, kdy je zásilka doručena na konkrétní výdejní místo Zásilkovny dorazí Vám sms a e-mail. V sms naleznete heslo pro vyzvednutí zásilky, číslo zásilky, adresu pobočky a její otvírací dobu. V e-mailu naleznete podrobnější informace a to konkrétně: číslo internetové objednávky, heslo pro vyzvednutí zásilky, datum do kdy si musíte zásilku vyzvednout (5 dní), adresu pobočky a její otvírací dobu.
- pokud si objednávku nevyzvednete během prvních 7 dnů, přijde vám sms oznamující váš poslední den uložení zásilky na zvoleném výdejním místě
- prodloužit si možnost vyzvednutí objednávky máte o 2 kalendářní dny, stačí zavolat na tel. číslo 266 610 588 nebo zaslat e-mail na info@zasilkovna.cz (uveďte prosím své jméno, ID Vaší objednávky a adresu pobočky, na které máte objednávku uloženou)
- pokud si objednávku nevyzvednete vůbec, vrací se zpět k nám
- telefonní kontakt na Zásilkovnu je +420 216 216 516 (pracovní doba: PO - PÁ 8:00 - 18:00), další kontakty naleznete ZDE (www.zasilkovna.cz)

Zásilkovna domů:
- o termínu doručování budete informování prostřednictvím SMS a e-mailu. V konkrétní den vám dorazí notifikace o čase doručení s přesností na 90 min. Jakmile kurýr bude na cílové adrese, bude vás kontaktovat telefonicky.
-při dobírce máte možnost platit hotově, nebo platební kartou
- kurýr Vám bude volat, že je na místě. Pokud zde právě nebudete, můžete se s ním domluvit na uložení zásilky na vybraném výdejním místě v okolí. Jestliže hovor nepřijmete, kurýr zásilku uloží na výdejním místě nejbližším doručovací adrese, kde si zásilku následně můžete vyzvednout.
- pohyb Vaší zásilky můžete sledovat na webové adrese https://tracking.packeta.com/tracking/search a také v mobilní aplikaci Zásilkovna. V podrobném trackování zásilky je zaznamenán i čas telefonických hovorů řidičů Zásilkovny a další detaily.
- telefonní kontakt na Zásilkovnu je +420 216 216 516 (pracovní doba: PO - PÁ 8:00 - 18:00), další kontakty naleznete ZDE (www.zasilkovna.cz)

Zásilkovna - doručení do auta
Nechte si doručit zásilkudo vašeho vozu a šetřete čas.Proměňte kufr svého vozu značky Škoda v personální výdejní místo. Vyzkoušejte revoluční způsob doručování a šetřete svůj čas. Nemusíte nikam chodit ani čekat na kurýra - zásilka bude doručena přímo do vašeho auta. Služba Zásilkovna do vozu je pohodlná, bezpečná a rychlá.
Jak služba doručení do vozu funguje?
  1. V košíku zvolte možnost doručení "Zásilkovna do auta".
  2. Pokud již máte účet v aplikaci MyŠkoda Essentials, přihlaste se. Pokud ne, stáhněte si appku, vytvořte si účet a aktivujte službu Škoda Connect se vzdáleným   přístupem do vozu.
  3. Zvolte vozidlo, do něhož vám kurýr má doručit zásilku, a označte na mapě jeho přibližnou polohu. Vůz však musí být na veřejně dostupném místě.
  4. Nechte vozidlo zaparkované v blízkosti polohy, kterou jste určili při objednávce. Řidič bude moci otevřít váš vůz pouze v případě, že se dle GPS polohy nachází v jeho bezprostřední blízkosti.
Co je k využití služby potřeba?
  1. Službu Zásilkovna do auta mohou využít majitelé vozů Škoda s rokem výroby 2019 a novějších, u nichž jsou aktivované služby Škoda Connect se vzdáleným přístupem do vozu.
  2. Auto musí stát na veřejném bezplatném parkovacím místě.
  3. Službu provozujeme ve spolupráci se Škoda Auto, a proto je pro doručení potřeba mít účet v appce MyŠkoda Essentials (Google Play, App Store) a mít aktivovanou službu Škoda Connect se vzdáleným přístupem do vozu.Více informací a nejčastejší dotazy naleznete zde. (odkaz na: https://www.zasilkovna.cz/do-auta#parametry-zasilky)

PPL - výdejní místa
Do výdejních míst PPL ParcelShop je možné zaslat zásilku s hmotností do 31,5 kg.
Balíček bude uložen po dobu 7 dní (Parcelshop, výdejní místo) a po dobu 3 dní (Parcelbox). Pokud si zásilku v této době nepřevezmete, objednávka se vrátí zpět k nám na sklad.
Konkrétní výdejní místo si můžete vybrat v košíku v kroku „Doprava“.
O stavu své zásilky budete pravidelně informováni pomocí e-mailu. Jeho prostřednictvím obdržíte trasovací číslo, dle kterého můžete kdykoliv ověřit stav zásilky na adrese www.ppl.cz/zakaznicky-servis.
Kód pro vyzvednutí dostanete e-mailem i sms jakmile bude zásilka k dispozici k vyzvednutí.
V případě platby na dobírku si při výběru výdejního místa v košíku nebo na webu www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist dopředu ověřte, zda zvolené výdejní místo přijímá platební karty.

PPL - doručení domů
Doručení objednávky probíhá následující pracovní den po expedici, mezi 8:00 - 18:00.
Odkaz pro sledování vaší zásilky naleznete v e-mailu od kurýrní společnosti po přijetí objednávky do přepravy. Stav zásilky lze kdykoliv ověřit na adrese www.ppl.cz/zakaznicky-servis.
E-mail od PPL obsahuje i odkaz s možností zásilku přesměrovat na výdejní místa PPL ParcelShop, jinou adresu, nebo změnit datum doručení na jiný den.
V den doručení Vás kontaktuje kurýr pomocí SMS s upřesněním času příjezdu.
Při platbě na dobírku lze platit hotově nebo platební kartou, řidič má s sebou mobilní terminál.
Zákaznickou podporu PPL zastihnete na tel. čísle +420 225 331 500 ve všední dny od 8 do 18 hod. www.ppl.cz/zakaznicky-servis

Zmeškali jste svou objednávku? 
Pokud vás kurýr nezastihne a nedomluvíte se s ním na pozdějším doručení, bude balíček uložen na výdejním místě PPL ParcelShop. O uložení vás přepravce informuje prostřednictvím sms a e-mailu. Objednávka bude na ParcelShopu uložena 7 kalendářních dnů. Poté bude vrácena zpět k nám.

DPD - výdejní místa
Do výdejních míst DPD PickUp a Pickup Station (výdejní boxy) je možné zaslat zásilku s hmotností do 20 kg.
Balíček bude uložen po dobu 7 dní v PickUp shopu (výdejní místo) a po dobu 3 dní v Pickup Station (výdejní box). Pokud si zásilku v této době nepřevezmete, objednávka se vrátí zpět k nám na sklad.
Konkrétní výdejní místo si můžete vybrat v košíku v kroku „Doprava a platba“.
O stavu své zásilky budete pravidelně informováni pomocí e-mailu. Jeho prostřednictvím obdržíte trasovací číslo, dle kterého můžete kdykoliv ověřit stav zásilky na adrese https://www.dpd.com/cz/cs/.
Kód pro vyzvednutí dostanete e-mailem i sms jakmile bude zásilka k dispozici k vyzvednutí.
V případě platby na dobírku si při výběru výdejního místa v košíku nebo na webu https://pickup.dpd.cz/ dopředu ověřte, zda zvolené výdejní místo přijímá platební karty.
Zákaznickou podporu DPD zastihnete na tel. čísle +420 225 373 373 ve všední dny od 8 do 18 hod.

DPD - doručení domů
Objednaný produkt je doručen prostřednictvím kurýrní společnosti DPD.
V den doručení obdržíte e-mail a SMS správu s hodinovým časovým oknem.
Standardní dodání do 2 pracovních dnů.
Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení.
Zásilku můžete sledovat na adrese: www.dpd.cz. V pravé části vložíte číslo balíku do políčka  "Kde je moje zásilka?", které je Vám zasláno na email a kliknete na znak lupy.
Společnost DPD CZ nabízí možnost uhradit balík na dobírku nejen v hotovosti, ale i platební kartou. Tato služba není pro příjemce zpoplatněna. Platit lze všemi běžnými platebními kartami vydanými v České republice.

Dodatečné informace ohledně způsobu platby


- klasický způsob zaplacení objednávky při doručení
- u všech našich přepravců lze platit dobírku hotově, případně platební kartou - GLS, Česká pošta, Zásilkovna (pouze vybrané pobočky - tuto informaci zjistíte na stránkách Zásilkovny v sekci výdejní a podací místa po rozkliknutí detailu určeného výdejního místa)
- za dobírku účtujeme extra 19,- Kč jelikož i u přepravců je dobírka dražší


- platba převodem z Vašeho účtu na náš účet ve Fio bance (2000215289/2010)
- bankovním převodem lze platit u všech způsobů přepravy (včetně osobní vyzvednutí na pobočce)
- jen je potřeba počítat s cca 1 dnem zpoždění, než je částka připsaná na našem účtu ve Fio bance
- online bankovní převod a expresní bankovní převod je umožněn díky platební bráně*

- v kamenném obchodě je možné platit hotově i platební kartou
- to samé platí pro vyzvedávání objednávek při volbě "osobní odběr na pobočce"

- platba prostřednictvím služby Twisto (platba až za 30 dní)
- Twisto lze použít u všech způsobů přepravy po ČR (včetně osobní vyzvednutí na pobočce)
- po potvrzení objednávky Vám Twisto doručí fakturu se splatností 30 dní

- platební kartou je možné platit na eshopu i v kamenném obchodě
- platební kartou se dají také platit dobírky u přepravce GLS, Česká pošta, Zásilkovna (pouze vybrané pobočky - tuto informaci zjistíte na stránkách Zásilkovny v sekci výdejní a podací místa po rozkliknutí detailu určeného výdejního místa)
- v kamenném obchodě máme klasický platební terminál
- za platbu kartou Vám neúčtujeme žádný příplatek
- na eshopu se dá platit platební kartou díky platební bráně*

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

* GP WebPay je platební brána, přes kterou mohou naši zákazníci platit nejen svou platební kartou (Visa, Visa Elektron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), online bankovním převodem (Raiffeisenbank, Komerční banka, mBank, FIO bank, ČSOB, GE Money Bank), expresním bankovním převodem (Česká Spořitelna, ČSOB, Komerční Banka, Raiffeisenbank, mBank, UniCredit Bank Czech Republic, GE Money Bank, FIO bank)Všechno to jsou rozšířené možnosti, jak za objednávku zaplatit (vedle platby v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru, platby na dobírku a klasický bankovní převod přímo na náš účet 2000215289/2010 FIO bank).


100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 004 recenzí