Doprava na vše ZDARMA!
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava na vše ZDARMA!

Chcete dosáhnout ještě lepších sportovních výsledků? Oblékněte správné sportovní prádlo. Vyberte si sportovní kalhotky pro ženy a sportovní podprsenky z Česka. Česká značka spodního prádla Styx vyrábí sportovní prádlo, které perfektně padne ženám s jakýmkoliv typem postavy. Vsadíte na české kalhotky s hravým designem, nebo dáte přednost jednobar...

Chcete dosáhnout ještě lepších sportovních výsledků? Oblékněte správné sportovní prádlo. Vyberte si sportovní kalhotky pro ženy a sportovní podprsenky z Česka. Česká značka spodního prádla Styx vyrábí sportovní prádlo, které perfektně padne ženám s jakýmkoliv typem postavy. Vsadíte na české kalhotky s hravým designem, nebo dáte přednost jednobarevnému provedení? Ať už se rozhodnete jakkoliv, nejdůležitější je, aby vám dobře seděly. A to kalhotky Styx budou.

Kvalitní spodní prádlo z Česka

Krejčovství má v naší zemi dlouhou tradici. Švadleny, které pracují pro Styx, vědí, jaké střihy kalhotek jsou pro sport nejpohodlnější. Pro ženy, které chtějí při sportování cítit maximální svobodu, navrhly sportovní tanga. Ženy milující pohodlí si mohou vybírat z pohodlných kalhotek klasického střihu nebo z kalhotek s nohavičkami. Dámské kalhotky na sport jsou opatřeny širokou gumou, která se nezařezává a drží spodní prádlo na svém místě. Kalhotky se šijí z bavlny, která je doplněna o elastan. Jde o pružnou látku, která se dokonale přizpůsobí jakékoliv postavě.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 11 z 11 položek
1 – 11 z 11 položek
100% hodnocení
10 recenzí
100% hodnocení
1 010 recenzí