120 dní na výměnu a vrácení zdarma
100 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva až 64 % na multipacky
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava zdarma nad 999 Kč

Vyhledat na blogu

Česká značka Styx loni dosáhla rekordních tržeb 35 mil. Kč

Uveřejněno: 11.03.2022
Kategorie:

Česká značka spodního prádla Styx, která se specializuje na spodní prádlo z materiálů vyráběné výhradně v tuzemsku, dosáhla loni tržeb ve výši 35 mil. Kč.

Česká značka spodního prádla Styx, která se specializuje na spodní prádlo z materiálů vyráběné výhradně v tuzemsku, dosáhla loni tržeb ve výši 35 mil. Kč. Celkem loni vyrobila 300 tisíc kusů spodního prádla. Pro firmu jde o rekordní výsledky.

„Loňský úspěšný rok nám potvrdil, že jsme zvolili správnou strategii. Nekonkurovat nízkou cenou, ale naopak vyšší kvalitou a investovat do kvalitních materiálů. A tím myslím nejenom látek, ale i gum či nití. Právě kvalitní a pohodlné zpracování je pro zákazníky často rozhodující, aby při pořízení spodního prádla nenakupovali to nejlevnější na trhu. A také aby prověřené značky a střihy nakupovali opakovaně,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel značky Styx.

Styx se od počátku svého založení zaměřovala především na pánské trenýrky, postupně přidala boxerky. V loňském roce rozšířila sortiment trenýrek také o modely pro ženy a děti. Pro ženy připravila kolekci sportovních podprsenek a kalhotek, pro děti pak kolekci trenýrek a boxerek. Kromě rozšířené nabídky spodního prádla nově začala vyrábět také župany. Novinkou v portfoliu značky Styx je pak povlečení.

Všechny produkty značky Styx jsou k dostání v kamenných prodejnách Trenýrkárna.cz a na e-shopech styx-underwear.cztrenyrkarna.cz a u dalších prodejců.

Sdílejte tento článek


100% hodnocení
10 recenzí

100% hodnocení
979 recenzí