120 dní na výměnu a vrácení zdarma
100 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Doprava zdarma
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %

Vyhledat na blogu

Vyhlášení soutěže o design trenýrek pro českou značku Styx

Uveřejněno: 16.04.2020 12:40:00
Kategorie: SOUTĚŽ

Nedávno jsme vyhlásili soutěž pro nadané a kreativní lidi, které baví kreslit, navrhovat, zkrátka tvořit a nyní pro vás máme tolik očekávané výsledky. Kdo tedy vyhrál?

PODMÍNKY SOUTĚŽE A INSTRUKCE

  •   Zúčastnit se mohli nejen profesionálové, ale také amatéři. Podmínkou je však talent!
  •   Rozměr obrázku 32x32cm a nejlépe, aby byl design v tiskové velikosti.
  •   Design na sebe musí nekonečně navazovat, to znamená potencionální napojení horní + dolní části a levé + pravé části (↓↓↓viz obrázek↓↓↓).
  •   Maximální počet barev: 5
  •   Soutěž skončila na konci února, měla být vyhlášena v březnu, ale kvůli situaci s koronavirem jsme výsledky posunuli na duben

Česká značka Styx nabízí propracované spodní prádlo nejen pro muže, ale také ženy a děti. Styx je jedničkou na trhu se spodním prádlem.

Česká značka Styx vznikla v roce 1996 a dnes patří bezesporu na vrchol trhu se spodním prádlem. Založili ji tehdejší spolužáci, ale hlavně nejlepší přátelé Adam Sýkora a Petr Vlasák. Společnost pravidelně servíruje originální designy, jež s nadšením nosí lidé po celém světě. Můžete si např. prohlédnout kolekci Jáchym, kterou pro značku Styx navrhl talentovaný umělec Petr Jáchym – ZDE.

VÝSLEDKY

  • 1. místo – JANA J. – NÁVRH PLANETY - příležitost dostat svůj vymazlený design na trenýrky značky Styx + 5000 Kč odměna #OHYEAH
  • 2. místo – BARU P. – NÁVRH MUCHOMŮRKA - voucher 3000 Kč na nákup do našeho obchodu
  • 3. místo – RADEK B. – NÁVRH ŘEZ - voucher 2000 Kč na nákup do našeho obchodu

 

Děkujeme všem zúčastněným a samozřejmě vítězům, které budeme v nejbližší době kontaktovat ohledně výhry.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Sdílejte tento článek

Jsme Styx

Jsme český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 100 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si parádní české spodní prádlo za rozumné ceny. Pánské trenky, boxerky, dámské trenýrky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne, ale trenýrky, ty nám prostě jdou. Kompletní výroba spodního prádla Styx je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí a to až do 5 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví.


100% hodnocení
9 recenzí

100% hodnocení
856 recenzí