120 dní na výměnu a vrácení zdarma
100 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva až 64 % na multipacky
Zvýhodněná balení se slevou až 64 %
Doprava zdarma nad 999 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Soustřeďte se pouze na svůj výkon. Zahoďte sportovní podprsenky, které vás škrtí, omezují v pohybu a neposkytují vašim ňadrům dostatečnou oporu. Podprsenky Styx jsou navrženy tak, abyste se v nich mohly věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám, nebo si v nich jen tak lenošit doma na gauči. Nikde se nezařezávají a prakticky o nich nevíte. A když...

Soustřeďte se pouze na svůj výkon. Zahoďte sportovní podprsenky, které vás škrtí, omezují v pohybu a neposkytují vašim ňadrům dostatečnou oporu. Podprsenky Styx jsou navrženy tak, abyste se v nich mohly věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám, nebo si v nich jen tak lenošit doma na gauči. Nikde se nezařezávají a prakticky o nich nevíte. A když je doplníte ještě o bavlněná tanga nebo příjemné ponožky, máte o pohodlí postaráno.

Sportujte v českém spodním prádle

Patříte mezi patrioty a chcete nosit spodní prádlo z Česka? Styx je česká značka spodního prádla, která šije podprsenky na sport, kalhotky nebo ponožky. Sportovní podprsenky jsou ušité ze směsového materiálu, který tvoří z 94 % bavlna a z 6 % elastan. Jde tedy o pružnou látku, která se dokonale přizpůsobí vašim křivkám. Bavlna je prodyšná, a tak se můžete v podprsence věnovat i náročnějším sportům. O tom, že bude vždy sedět na svém místě, se postará široká vytkávaná guma.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1 – 8 z 8 položek
1 – 8 z 8 položek

100% hodnocení
10 recenzí

100% hodnocení
979 recenzí